Tu si môžete pozrieť videá zo serveru YouTube o náramkoch Bionic Band™

 

Rovnováha

Ako náramok Bionic Band™ posilní Vašu rovnováhu? Predstavte si vaše bunky ako futbalový tím. Akékoľvek rozdielne kmitočty (frekvencie) vo vašom tele zodpovedajú jedenástim hráčom, ktorí hrajú každý sám za seba. Behajú, kľučkujú, kopú, ale nepomáhajú si ako tím. S Bionickým náramkom Bionic Band™ Váš tím hrá ako jeden, atómy a bunky pomáhajú jedna druhej. Je to zjednodušený výklad veľmi zložitého mechanizmu.

Tělesná síla

Predstavte si vaše bunky ako futbalový tím. Akékoľvek rozdielne kmitočty (frekvencie) vo vašom tele zodpovedajú jedenástim hráčom, ktorí hrajú každý sám za seba. Behajú, kľučkujú, kopú, ale nepomáhajú si ako tím. S Bionickým náramkom Bionic Band™ Váš tím hrá ako jeden, atómy a bunky pomáhajú jedna druhej.

Mobilní telefony a EMZ

Odolnosť Bionického náramku proti záporným účinkom EMŽ (mobilné telefóny, mikrovlnné rúry, pulzné svetelné zdroje) na Vaše telo.

Ako to funguje?

 

Vplyv EMŽ mobilného telefónu na mozgové bunky pri dlhom hovore.

 

Za hranicami vedy.

 

Bionic Band original.

 


Dôležitá poznámka: Náramok Bionic Band™ Vás nemusí ochrániť pred vznikom vážnych chorôb, ale pomôže bunkám vášho tela lepšie ustáť škodlivé účinky EMŽ (elektromagnetických žiarení).