Časté dotazy

Môže Bionický náramok poškodzovať moje šperky alebo hodinky?

Nie. Použitá technológia Bionic Band™ pôsobí bezprienikovo a je vylúčené, aby uškodila akýmkoľvek druhom šperkov, hodiniek - aj digitálnych. Všetky Bionické výrobky ktoré sú ponúkané spoločnosťou Bionic Band™ sú bezpečné na používanie.

Aký je rozdiel medzi vašimi produktami a inými podobnými ponúkanými inde?

Záleží na druhu výrobku. Ak však podrobíte tieto výrobky, o ktorých je prehlasované, že majú podobné účinky, rovnakým testom, aké môžete vidieť na ukážkových vídeách, zistíte, že neobstoja. Hlavne test s mobilným telefónom. Inými slovami, v prípade takého tovaru musíte jednoducho veriť, že ich výrobok funguje. Pri našich náramkoch Bionic Band™ si to môžete sami vyskúšať a na sebe pocítiť svoju silu a rovnováhu. To pri cudzích napodobeninách skrátka nemôžete.

Ako by som sa mal starať o Bionic Band™ náramek?

Zostrojili sme Bionický náramok tak, aby byl prostý vzhľadom, ale vypracovaný vo vnútri. Jednako sa však za určitý čas môže používaním zašpiniť. Odporúčame ho vyprať v rukách teplou mydlovou vodou a ponechať vyschnúť na vzduchu. Skutočnosť je taká, že mnoho našich zákazníkov nosí Bionic Band™ náramok aj pri kúpaní a tak ho čistia.

Môžem nosiť Bionic Band™ náramok na členku?

Áno, mnoho našich zákazníkov nosí svoje Bionické náramky na členku so skvelými výsledkami! Kvôli rastúcemu dopytu dodávame aj väčší rozmer vhodný pre nosenie na členku. Veľkosť Extra Large.

Ako sa mám chrániť, keď sa môj Bionický pásik suší po praní?

Mnoho zákazníkov, ktorí sa obávajú účinku elektromagnetického žiarenia kladú túto otázku. Naša spoločnosť zistila, že ešte niekoľko hodín po nosení Bionic Band™ náramku si telo zachováva získané harmonické účinky. Avšak po jednom hovore mobilným telefónom, alebo po sedení pred počítačom sa rýchlo strácajú. Bionický náramok by mal byť po praní suchý za zhruba 30 až 45 minút. Počas tejto doby odporúčame zdržať sa používania mobilného telefónu alebo sa pohybovať v prostredí s výrazným elektromagnetickým vyžarovaním (počítač, mikrovlnná rúra, vysielače, atď.).

Môžem nosiť Bionic Band™ náramok pri plávaní?

Áno! Dokonca odporúčame používanie náramku keď ste v bazéne. Zvýší Vašu vytrvalosť a silu. Naprosto!

Je bezpečné si Bionický náramok kúpiť cez internet?

Áno, je to bezpečné. Máme jeden z popredných marketingov v tomto obore. V tejto chvíli však máte možnost objednávať iba v anglickej verzii webových stránok. Kvôli nákupu kontaktujte nás, zaistíme vám iný spôsob, napríklad osobné dodanie.

Ako dlho trvá, kým mi bude Bionic Band™ náramok doručený?

Bežne je doručený za 4 až 5 dní. Pokiaľ by doručenie trvalo dlhšie, oznámte nám prosím túto skutočnosť e-mailom.

Keď zmením svoje rozhodnutie a budem chcieť vrátiť objednaný Bionický náramok, je to možné?

Áno, štandardne máte otvorenú možnost odberu 30 dní. To znamená, že počas tejto doby môžete výrobok Bionic Band™ vrátiť. Podmienkou je originálny obal, úplný obsah dodávky bez poškodenia a doklad o zaplatení. Uhradený poplatok vraciame na vami uvedené číslo účtu.